Cocoon
Blog
1.12.2016

Byl listopad, spánku čas.  Nás ale na pravidelné creative breakfast ospalá podzimní nálada opustila hned v první minutě. Přišla k nám totiž Anna Marešová, česká designérka oceněná za sadu erotických pomůcek. 

Anna je produktová designérka, která se v současnosti věnuje udržitelnému designu, svému studiu Anna Marešová designers a značce Whoop.de.doo. Největší pozornost médií si získala diplomovou prací – sada erotických pomůcek pro ženy, kterou nakonec zrealizovala. Bez investorů. Bez pomoci marketingových firem.

„Bez investora je to samozřejmě těžší. Je tam ale větší adrenalin. Postupujete krůček po krůčku, ale i z malého pokroku máte neuvěřitelnou radost,“ říká Anna, když nám ukazuje Venušiny kuličky a nový vibrátor z vlastní tvorby.

Produkty působí lehce, elegantně a zároveň něžně. Zřetelná je jednoduchost a moderní čistý design. „Mým cílem bylo najít hranici mezi erotikou a medicínou a přivést na svět kvalitní produkt ve všech směrech,“ říká ambiciózní designérka. Díky svému přístupu Anna pootevřela dveře k experimentování mnohým ženám, jež dosud erotické pomůcky vůbec nepoužívaly.

Nejvíce jí záleží na kvalitě a materiálu, z kterého je produkt vyrobený. „Zaměřila se na výrobu v České republice. Díky tomu můžu být u celého procesu a osobně hlídat kvalitu a dodržení návrhu,“ vysvětluje Anna. Od designu k produkci, z Whoop de doo se stal iPhone ve světě erotických hraček.

„Často jsem si říkala, že to snad už ani nemůžu dokázat. Na výrobu prvního vibrátoru jsme měli 4 prototypy, než se to podařilo. Když se to ale podaří, tak tomu člověk ani nevěří,“ vzpomíná skromná designérka.

Kolik stojí sil, když člověk začíná od nuly, a jak moc se to vyplácí, dokazuje následující video.

Absolutní extáze...nebo perfektní vánoční dárek?!

tagy: Design Creative breakfast industrial and product design
sdílejte:
zobrazit vše

Může se vám také líbit:

Brewer's Changed Paradigm

Brewer's Changed Paradigm

Beer producers are going beyond beer worldwide

více
Visual Brand Storytelling in Online

Visual Brand Storytelling in Online

On-line brand storytelling je důležitý v každé době ale nyní ještě více.

více
Stories Carved in Wood

Stories Carved in Wood

Whenever Cocooners get an opportunity, they can’t be stopped from crafting beautiful things.

více
let's connect
Loading...