Cocoon
Reference

Víno z Kraví hory

Jsme experti na design piva a své zkušenosti umíme přenést i na víno. Práce na nové etiketě pro víno Kravák byla jednoduše radost.

Na projektu pro moravské vinaře jsme měli volnou ruku, přičemž jsme museli ponechat jen jméno a symbol krávy. Mohli jsme tedy popustit uzdu kreativitě a nabídnout klientům 10 návrhů, z nichž si vinaři vybrali ten nejlepší.

Výsledkem je minimalistická etiketa, která působí důvěryhodně. Prvky jsou v barevné kombinaci černé a měděné, jež dodává nádech zemitého prostředí. Lesklý efekt vznikl díky vyražené metalické folii.

Vyzdvihli jsme zejména prostředí Kraví hory, jež jsme přenesli na etiketu jednoduchými linkami. Ty představují vrstevnatou geografii místa, pod nímž se skrývá spoustu spletitých chodbiček a vinných sklípků. 

Kravák je projekt, který jsme si užili, včetně klienta: „Spolupráce s grafickým studiem Cocoon byla parádní. S výsledkem jsme nakonec spokojeni jak my, vinaři, tak i naši překvapení zákazníci – zbrusu nová etiketa totiž pro ně byla přece jen zásadní změnou…".

 

tagy: etiketa víno

Může se vám také líbit:

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable. Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.
4.12.2019

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.

Design and visual identity crafted by Cocoon for Becherovka Unfiltered

více
Ode to Borsodi Ode to Borsodi
1.11.2019

Ode to Borsodi

The Hungarian favourite beer Borsodi went through a complete make-over

více
Identity for growth Identity for growth
21.10.2019

Identity for growth

Cocoon had a great pleasure to create an A-to-Z identity for its closest partner in business, the Grouport investment fund.

více
let's connect
Loading...