Cocoon
Reference

Příběhy Staropramenu

Pro naše klienty rádi uděláme první poslední, obzvlášť pro ty, se kterými spolupracujeme už pěknou řádku let. Staropramen si předsevzal, že v rámci redesignu značky představí výjimečné lidi a události, díky nimž je dnes tím, čím je - úspěšnou pivní značkou, která pomáhá šířit dobré jméno českého pivovarnictví po celém světě.

Naším úkolem bylo vytvořit speciální edici plechovek, která nový design uvede na trh. Tak se z nás stali vypravěči příběhů spojených se smíchovským pivovarem, jeho tradicemi a pivy, která se tu vaří. Abychom podpořili unikátnost příběhů, vytvořili jsme pro každý z nich na míru typografii, která dává vyniknout nejdůležitějším informacím o pivovaru, precizním způsobu vaření a chuťovém profilu jednotlivých piv.

 

Celkem jsme dali podobu čtrnácti příběhům. Ale v žádné knize je nehledejte - jsou totiž na zadních stranách plechovek se Smíchovem, Jedenáctkou, Ležákem nebo Nealkem vyvedených v osobitém grafickém stylu, který se přirozeně, byť neplánovaně, nakonec stal součástí vizuální identity Staropramenu.

 

Speciální edice plechovek Staropramenu přináší možnost vychutnat si každé pivo trochu jinak - s designem představujícím v moderním duchu hodnoty, na nichž značka vždy stála - bohatou historii, poctivé pivovarské řemeslo a kvalitní ingredience. Pivo je po staletí nedílnou součástí českého života a kultury, i proto si ceníme příležitosti vzdát mu hold a odvyprávět část jeho příběhů v identitě Staropramenu.

tagy: Redesign Staropramen visual identity packaging design obalový design

Může se vám také líbit:

The Brick: the Multimedia Storytelling of Staropramen The Brick: the Multimedia Storytelling of Staropramen
7.7.2020

The Brick: the Multimedia Storytelling of Staropramen

Premium and unique project created for the 150th anniversary of the legendary Staropramen

více
Great sleep is the no. 1 thing! Great sleep is the no. 1 thing!
29.5.2020

Great sleep is the no. 1 thing!

Meet Cocoon's work on the Italian-market launch of ZZZ Quil Natura

více
How a New Baby Brand Was Born How a New Baby Brand Was Born
26.4.2020

How a New Baby Brand Was Born

New baby brand created from scratch

více
let's connect
Loading...