Cocoon
Reference

Příběhy Staropramenu

Pro naše klienty rádi uděláme první poslední, obzvlášť pro ty, se kterými spolupracujeme už pěknou řádku let. Staropramen si předsevzal, že v rámci redesignu značky představí výjimečné lidi a události, díky nimž je dnes tím, čím je - úspěšnou pivní značkou, která pomáhá šířit dobré jméno českého pivovarnictví po celém světě.

Naším úkolem bylo vytvořit speciální edici plechovek, která nový design uvede na trh. Tak se z nás stali vypravěči příběhů spojených se smíchovským pivovarem, jeho tradicemi a pivy, která se tu vaří. Abychom podpořili unikátnost příběhů, vytvořili jsme pro každý z nich na míru typografii, která dává vyniknout nejdůležitějším informacím o pivovaru, precizním způsobu vaření a chuťovém profilu jednotlivých piv.

 

Celkem jsme dali podobu čtrnácti příběhům. Ale v žádné knize je nehledejte - jsou totiž na zadních stranách plechovek se Smíchovem, Jedenáctkou, Ležákem nebo Nealkem vyvedených v osobitém grafickém stylu, který se přirozeně, byť neplánovaně, nakonec stal součástí vizuální identity Staropramenu.

 

Speciální edice plechovek Staropramenu přináší možnost vychutnat si každé pivo trochu jinak - s designem představujícím v moderním duchu hodnoty, na nichž značka vždy stála - bohatou historii, poctivé pivovarské řemeslo a kvalitní ingredience. Pivo je po staletí nedílnou součástí českého života a kultury, i proto si ceníme příležitosti vzdát mu hold a odvyprávět část jeho příběhů v identitě Staropramenu.

tagy: Redesign Staropramen visual identity packaging design obalový design

Může se vám také líbit:

Místo stvořené proti odpadu Místo stvořené proti odpadu
30.10.2018

Místo stvořené proti odpadu

Představujeme novou identitu pro prevenci tvorby odpadu.

více
Smíchovské legendy pro celý svět Smíchovské legendy pro celý svět
18.6.2018

Smíchovské legendy pro celý svět

Kampaň vyprávějící světu příběhy z historie značky Staropramen

více
Borsodi Nitro Borsodi Nitro
10.4.2018

Borsodi Nitro

Drama v portfoliu tradiční maďarské značky.

více
let's connect
Loading...