Cocoon
Reference

Sklenice od svatého pramene

Jak balená voda získala místo u stolu.

Přední ruská značka balených vod získala nový vzhled hodný její kvality. Saint Spring je na ruském trhu známou tváří, a tak se začátkem letošního roku pokusil proniknout i do kulinářství. A to se jim s bezkonkurenčními cenami jistě brzy podaří.

Klient IDS Borjomi nás požádal, abychom zrevitalizovali tvar skleněných lahví a navrhli nové štítky. Chtěli, aby se voda ve skle odlišila od PET lahví, které najdeme v ruských obchodech. Matky žijící ve městech, které se rády starají o sebe a své blízké, jsou již několik let cílovou skupinou značky. A Saint Spring doufá, že jim novým sofistikovaným vzhledem lahví pomouhou ochutnat luxus.

Celkem jsme navrhli sedm různých podob lahve, přičemž všechny měly hladký tvar a vyspělý barevný vzhled. Klient si nakonec vybral skromně zakřivenou lahev a poupravil štítky a embossování. Při práci se nám podařilo zachovat hodnotu značky a přidat jí i něco čerstvého. Spotřebitelé si teď svou oblíbenou vodu mohou objednat i ve své oblíbené restauraci.

tagy: packaging design obalový design

Může se vám také líbit:

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable. Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.
4.12.2019

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.

Design and visual identity crafted by Cocoon for Becherovka Unfiltered

více
Ode to Borsodi Ode to Borsodi
1.11.2019

Ode to Borsodi

The Hungarian favourite beer Borsodi went through a complete make-over

více
Identity for growth Identity for growth
21.10.2019

Identity for growth

Cocoon had a great pleasure to create an A-to-Z identity for its closest partner in business, the Grouport investment fund.

více
let's connect
Loading...