Cocoon
Reference

Sklenice od svatého pramene

Jak balená voda získala místo u stolu.

Přední ruská značka balených vod získala nový vzhled hodný její kvality. Saint Spring je na ruském trhu známou tváří, a tak se začátkem letošního roku pokusil proniknout i do kulinářství. A to se jim s bezkonkurenčními cenami jistě brzy podaří.

Klient IDS Borjomi nás požádal, abychom zrevitalizovali tvar skleněných lahví a navrhli nové štítky. Chtěli, aby se voda ve skle odlišila od PET lahví, které najdeme v ruských obchodech. Matky žijící ve městech, které se rády starají o sebe a své blízké, jsou již několik let cílovou skupinou značky. A Saint Spring doufá, že jim novým sofistikovaným vzhledem lahví pomouhou ochutnat luxus.

Celkem jsme navrhli sedm různých podob lahve, přičemž všechny měly hladký tvar a vyspělý barevný vzhled. Klient si nakonec vybral skromně zakřivenou lahev a poupravil štítky a embossování. Při práci se nám podařilo zachovat hodnotu značky a přidat jí i něco čerstvého. Spotřebitelé si teď svou oblíbenou vodu mohou objednat i ve své oblíbené restauraci.

tagy: packaging design obalový design

Může se vám také líbit:

Redesigned to Proudly Proclaim: Ožujsko is a legend! Redesigned to Proudly Proclaim: Ožujsko is a legend!
21.6.2019

Redesigned to Proudly Proclaim: Ožujsko is a legend!

Cheers to the newer, bolder and more confident look of Croatia’s Number 1 beer!

více
Pojďme inovovat společně Pojďme inovovat společně
11.6.2019

Pojďme inovovat společně

Ptáme se, přemýšlíme, vedeme a pomáháme, navrhujeme a stavíme. Nevytváříme ale hezké věci jen kvůli kráse samotné, jde nám především o řešení problémů.

více
In-store tricks for VICKS In-store tricks for VICKS
14.5.2019

In-store tricks for VICKS

The Cocoon team unleashed its creativity in preparation of an extensive toolkit for in-store presence of P&G’s VICKS.

více
let's connect
Loading...