Cocoon
Reference

Pivo Robert Doms

Robert Doms je reakcí na rostoucí poptávku po lokálních craft beers na Ukrajině. Klient Carlsberg měl jasnou představu o produktu - české, vídeňské a mnichovské pivo uvařené podle tradičních receptur. Naší úlohou bylo analyzovat, co může craft beer znamenat pro Ukrajince, a identifikovat hodnotové teritorium s největším potenciálem pro novou značku avšak věrohodně zaštítěnou velkým pivovarem

Stvořit Roberta Domse pro nás znamenalo definovat vztah k Lvivskemu a roli v jeho portfoliu a vytvořit příběh, který uvěřitelně propojí nový produkt, novou značku a lvovský pivovar. Brand story tak stojí na historické postavě haličského magnáta, který v 19. století vlastnil i lvovský pivovar, a jeho doložené vášni pro pivo a cestování. Vizuální identita ve stylu dobových tiskovin pracuje jednak s motivem Roberta Domse cestujícího po příslušných evropských destinacích, který je určen pro komunikační materiály a krčkové etikety, a pak s motivem ležáckých sudů odkazujícím k produktu, který jsme použili na hlavní etiketě.
Výjimečným zakončením výjimečného projektu je příběh Roberta Domse ve 3D leporelu, které jsme vytvořili sami pro sebe, pro radost z tvoření.

Může se vám také líbit:

Místo stvořené proti odpadu Místo stvořené proti odpadu
30.10.2018

Místo stvořené proti odpadu

Představujeme novou identitu pro prevenci tvorby odpadu.

více
Smíchovské legendy pro celý svět Smíchovské legendy pro celý svět
18.6.2018

Smíchovské legendy pro celý svět

Kampaň vyprávějící světu příběhy z historie značky Staropramen

více
Borsodi Nitro Borsodi Nitro
10.4.2018

Borsodi Nitro

Drama v portfoliu tradiční maďarské značky.

více
let's connect
Loading...