Cocoon
Reference

Pivo Robert Doms

Robert Doms je reakcí na rostoucí poptávku po lokálních craft beers na Ukrajině. Klient Carlsberg měl jasnou představu o produktu - české, vídeňské a mnichovské pivo uvařené podle tradičních receptur. Naší úlohou bylo analyzovat, co může craft beer znamenat pro Ukrajince, a identifikovat hodnotové teritorium s největším potenciálem pro novou značku avšak věrohodně zaštítěnou velkým pivovarem

Stvořit Roberta Domse pro nás znamenalo definovat vztah k Lvivskemu a roli v jeho portfoliu a vytvořit příběh, který uvěřitelně propojí nový produkt, novou značku a lvovský pivovar. Brand story tak stojí na historické postavě haličského magnáta, který v 19. století vlastnil i lvovský pivovar, a jeho doložené vášni pro pivo a cestování. Vizuální identita ve stylu dobových tiskovin pracuje jednak s motivem Roberta Domse cestujícího po příslušných evropských destinacích, který je určen pro komunikační materiály a krčkové etikety, a pak s motivem ležáckých sudů odkazujícím k produktu, který jsme použili na hlavní etiketě.
Výjimečným zakončením výjimečného projektu je příběh Roberta Domse ve 3D leporelu, které jsme vytvořili sami pro sebe, pro radost z tvoření.

Může se vám také líbit:

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable. Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.
4.12.2019

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.

Design and visual identity crafted by Cocoon for Becherovka Unfiltered

více
Ode to Borsodi Ode to Borsodi
1.11.2019

Ode to Borsodi

The Hungarian favourite beer Borsodi went through a complete make-over

více
Identity for growth Identity for growth
21.10.2019

Identity for growth

Cocoon had a great pleasure to create an A-to-Z identity for its closest partner in business, the Grouport investment fund.

více
let's connect
Loading...