Cocoon
Reference

Pivo Robert Doms

Robert Doms je reakcí na rostoucí poptávku po lokálních craft beers na Ukrajině. Klient Carlsberg měl jasnou představu o produktu - české, vídeňské a mnichovské pivo uvařené podle tradičních receptur. Naší úlohou bylo analyzovat, co může craft beer znamenat pro Ukrajince, a identifikovat hodnotové teritorium s největším potenciálem pro novou značku avšak věrohodně zaštítěnou velkým pivovarem

Stvořit Roberta Domse pro nás znamenalo definovat vztah k Lvivskemu a roli v jeho portfoliu a vytvořit příběh, který uvěřitelně propojí nový produkt, novou značku a lvovský pivovar. Brand story tak stojí na historické postavě haličského magnáta, který v 19. století vlastnil i lvovský pivovar, a jeho doložené vášni pro pivo a cestování. Vizuální identita ve stylu dobových tiskovin pracuje jednak s motivem Roberta Domse cestujícího po příslušných evropských destinacích, který je určen pro komunikační materiály a krčkové etikety, a pak s motivem ležáckých sudů odkazujícím k produktu, který jsme použili na hlavní etiketě.
Výjimečným zakončením výjimečného projektu je příběh Roberta Domse ve 3D leporelu, které jsme vytvořili sami pro sebe, pro radost z tvoření.

Může se vám také líbit:

Smíchovské legendy pro celý svět Smíchovské legendy pro celý svět
18.6.2018

Smíchovské legendy pro celý svět

Kampaň vyprávějící světu příběhy z historie značky Staropramen

více
Borsodi Nitro Borsodi Nitro
10.4.2018

Borsodi Nitro

Drama v portfoliu tradiční maďarské značky.

více
Sjednocení & redesign značky Odkolek Sjednocení & redesign značky Odkolek
26.3.2018

Sjednocení & redesign značky Odkolek

Jako chleba potřebuje skvělou kůrku, značka potřebuje skvělý obal.

více
let's connect
Loading...