Cocoon
Reference

Intellectual Capital Investors Association

ICIA je sdružení osobností se silným know-how a bohatou zkušeností v oblasti byznysu. ICIA představuje nový model komerčního vztahu. V době, kdy peníze ztrácí svou hodnotu, přichází s novou měnou – s intelektuálním kapitálem. Cocoon je členem ICIA a tvůrcem její korporátní identity.

Výchozím bodem pro vytvoření designové strategie bylo určení archetypální role značky a klíčových atributů: zaměření na vizi; usilování o převedení snů a idejí do života; energie transformující povahu podnikání; inovativní, neortodoxní přístup; silné individuální know-how; nehmotná povaha znalostí a zkušenosti jako hlavních aktiv. 
V identitě značky propojujeme dva hlavní motivy. Vizuály pigmentů obarvujících čirou tekutinu představují ICIA jako katalyzátor byznysu, jako „magickou“ substanci transformující povahu projektu, a jsou určeny primárně pro digitální komunikaci. Sílu intelektu a zakotvení v realitě představuje typografie - elegantní klasický font ITC New Baskerville a Averta pro informativní texty – a jednoduché, čisté provedení vizitek a ostatních korporátních materiálů.
Pro ICIA jsme následně designovali veškeré materiály a navrhli grafické řešení webové prezentace.

 

 

 

Může se vám také líbit:

Est. in 1869, Celebrated in 2019 Est. in 1869, Celebrated in 2019
15.8.2019

Est. in 1869, Celebrated in 2019

Staropramen celebrates its 150th anniversary.

více
Redesigned to Proudly Proclaim: Ožujsko is a legend! Redesigned to Proudly Proclaim: Ožujsko is a legend!
21.6.2019

Redesigned to Proudly Proclaim: Ožujsko is a legend!

Cheers to the newer, bolder and more confident look of Croatia’s Number 1 beer!

více
Pojďme inovovat společně Pojďme inovovat společně
11.6.2019

Pojďme inovovat společně

Ptáme se, přemýšlíme, vedeme a pomáháme, navrhujeme a stavíme. Nevytváříme ale hezké věci jen kvůli kráse samotné, jde nám především o řešení problémů.

více
let's connect
Loading...