Cocoon
Reference

Intellectual Capital Investors Association

ICIA je sdružení osobností se silným know-how a bohatou zkušeností v oblasti byznysu. ICIA představuje nový model komerčního vztahu. V době, kdy peníze ztrácí svou hodnotu, přichází s novou měnou – s intelektuálním kapitálem. Cocoon je členem ICIA a tvůrcem její korporátní identity.

Výchozím bodem pro vytvoření designové strategie bylo určení archetypální role značky a klíčových atributů: zaměření na vizi; usilování o převedení snů a idejí do života; energie transformující povahu podnikání; inovativní, neortodoxní přístup; silné individuální know-how; nehmotná povaha znalostí a zkušenosti jako hlavních aktiv. 
V identitě značky propojujeme dva hlavní motivy. Vizuály pigmentů obarvujících čirou tekutinu představují ICIA jako katalyzátor byznysu, jako „magickou“ substanci transformující povahu projektu, a jsou určeny primárně pro digitální komunikaci. Sílu intelektu a zakotvení v realitě představuje typografie - elegantní klasický font ITC New Baskerville a Averta pro informativní texty – a jednoduché, čisté provedení vizitek a ostatních korporátních materiálů.
Pro ICIA jsme následně designovali veškeré materiály a navrhli grafické řešení webové prezentace.

 

 

 

Může se vám také líbit:

Smíchovské legendy pro celý svět Smíchovské legendy pro celý svět
18.6.2018

Smíchovské legendy pro celý svět

Kampaň vyprávějící světu příběhy z historie značky Staropramen

více
Borsodi Nitro Borsodi Nitro
10.4.2018

Borsodi Nitro

Drama v portfoliu tradiční maďarské značky.

více
Sjednocení & redesign značky Odkolek Sjednocení & redesign značky Odkolek
26.3.2018

Sjednocení & redesign značky Odkolek

Jako chleba potřebuje skvělou kůrku, značka potřebuje skvělý obal.

více
let's connect
Loading...