Cocoon
Reference

Intellectual Capital Investors Association

ICIA je sdružení osobností se silným know-how a bohatou zkušeností v oblasti byznysu. ICIA představuje nový model komerčního vztahu. V době, kdy peníze ztrácí svou hodnotu, přichází s novou měnou – s intelektuálním kapitálem. Cocoon je členem ICIA a tvůrcem její korporátní identity.

Výchozím bodem pro vytvoření designové strategie bylo určení archetypální role značky a klíčových atributů: zaměření na vizi; usilování o převedení snů a idejí do života; energie transformující povahu podnikání; inovativní, neortodoxní přístup; silné individuální know-how; nehmotná povaha znalostí a zkušenosti jako hlavních aktiv. 
V identitě značky propojujeme dva hlavní motivy. Vizuály pigmentů obarvujících čirou tekutinu představují ICIA jako katalyzátor byznysu, jako „magickou“ substanci transformující povahu projektu, a jsou určeny primárně pro digitální komunikaci. Sílu intelektu a zakotvení v realitě představuje typografie - elegantní klasický font ITC New Baskerville a Averta pro informativní texty – a jednoduché, čisté provedení vizitek a ostatních korporátních materiálů.
Pro ICIA jsme následně designovali veškeré materiály a navrhli grafické řešení webové prezentace.

 

 

 

Může se vám také líbit:

Místo stvořené proti odpadu Místo stvořené proti odpadu
30.10.2018

Místo stvořené proti odpadu

Představujeme novou identitu pro prevenci tvorby odpadu.

více
Smíchovské legendy pro celý svět Smíchovské legendy pro celý svět
18.6.2018

Smíchovské legendy pro celý svět

Kampaň vyprávějící světu příběhy z historie značky Staropramen

více
Borsodi Nitro Borsodi Nitro
10.4.2018

Borsodi Nitro

Drama v portfoliu tradiční maďarské značky.

více
let's connect
Loading...