Cocoon
Reference

Intellectual Capital Investors Association

ICIA je sdružení osobností se silným know-how a bohatou zkušeností v oblasti byznysu. ICIA představuje nový model komerčního vztahu. V době, kdy peníze ztrácí svou hodnotu, přichází s novou měnou – s intelektuálním kapitálem. Cocoon je členem ICIA a tvůrcem její korporátní identity.

Výchozím bodem pro vytvoření designové strategie bylo určení archetypální role značky a klíčových atributů: zaměření na vizi; usilování o převedení snů a idejí do života; energie transformující povahu podnikání; inovativní, neortodoxní přístup; silné individuální know-how; nehmotná povaha znalostí a zkušenosti jako hlavních aktiv. 
V identitě značky propojujeme dva hlavní motivy. Vizuály pigmentů obarvujících čirou tekutinu představují ICIA jako katalyzátor byznysu, jako „magickou“ substanci transformující povahu projektu, a jsou určeny primárně pro digitální komunikaci. Sílu intelektu a zakotvení v realitě představuje typografie - elegantní klasický font ITC New Baskerville a Averta pro informativní texty – a jednoduché, čisté provedení vizitek a ostatních korporátních materiálů.
Pro ICIA jsme následně designovali veškeré materiály a navrhli grafické řešení webové prezentace.

 

 

 

Může se vám také líbit:

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable. Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.
4.12.2019

Becherovka Unfiltered. Cocoon Unstoppable.

Design and visual identity crafted by Cocoon for Becherovka Unfiltered

více
Ode to Borsodi Ode to Borsodi
1.11.2019

Ode to Borsodi

The Hungarian favourite beer Borsodi went through a complete make-over

více
Identity for growth Identity for growth
21.10.2019

Identity for growth

Cocoon had a great pleasure to create an A-to-Z identity for its closest partner in business, the Grouport investment fund.

více
let's connect
Loading...