Cocoon
Blog
15.12.2016

Snídaně je základ zdravého života. A vědí to i děti odnaproti. Proto nám připravily, v rámci Národní potravinové sbírky, vydatný start do nového pracovního dne v podobě müsli, pomazánky z červené řepy s pečivem.  

Již podruhé se mateřská školka U Uranie účastnila celonárodní charitativní akce. I tentokrát jsme dětem za domácí snídani odměnili trvanlivými potravinami, čočkou, rýží atd.

S dětmi a paní ředitelkou Jitkou Dědinovou se snažíme dlouhodobě vytvořit z pražských Holešovic komunitní místo pro spolupráci mezi školkou a místními firmami. Navíc akci pořádal náš klient Byznys pro společnost, se kterým spolupracujeme na dalších projektech.

Děti vlastními silami připravily snídaně a vydali se navštívit firmy v okolí. Samozřejmě se zastavily i u nás. Děti dohromady vybraly 490 kilogramů trvanlivých potravin, jež předají organizátorům sbírky, a ti pak vše dají Armádě spásy.

Akce se konala po celé republice a celkově lidé darovali 312 tun jídla. Pro školku je to krásný a zábavný způsob, jak naučit děti pomáhat druhým a šetřit jídlem. Pro firmy je akce tohoto druhu příležitostí podílet se na komunitní spolupráci v místě, kde pracují.

Pokud jste se letos nestihli zapojit, můžete to napravit příští rok. A jestli jste také darovali jídlo, tak se s námi podělte o své zážitky.

sdílejte:
zobrazit vše

Může se vám také líbit:

Milan Design Week 2018

Milan Design Week 2018

Cocoon vyrazil za inspirací na Milan Design Week 2018

více
Znaky a náznaky sémiotiky

Znaky a náznaky sémiotiky

Značky zakotvené v neviditelných vrstvách.

více
Vylepšená realita

Vylepšená realita

Virtuální a rozšířená realita neznají téměř žádné limity a zároveň mají neomezené množství využití.

více
let's connect
Loading...