Cocoon
Blog
15.12.2016

Snídaně je základ zdravého života. A vědí to i děti odnaproti. Proto nám připravily, v rámci Národní potravinové sbírky, vydatný start do nového pracovního dne v podobě müsli, pomazánky z červené řepy s pečivem.  

Již podruhé se mateřská školka U Uranie účastnila celonárodní charitativní akce. I tentokrát jsme dětem za domácí snídani odměnili trvanlivými potravinami, čočkou, rýží atd.

S dětmi a paní ředitelkou Jitkou Dědinovou se snažíme dlouhodobě vytvořit z pražských Holešovic komunitní místo pro spolupráci mezi školkou a místními firmami. Navíc akci pořádal náš klient Byznys pro společnost, se kterým spolupracujeme na dalších projektech.

Děti vlastními silami připravily snídaně a vydali se navštívit firmy v okolí. Samozřejmě se zastavily i u nás. Děti dohromady vybraly 490 kilogramů trvanlivých potravin, jež předají organizátorům sbírky, a ti pak vše dají Armádě spásy.

Akce se konala po celé republice a celkově lidé darovali 312 tun jídla. Pro školku je to krásný a zábavný způsob, jak naučit děti pomáhat druhým a šetřit jídlem. Pro firmy je akce tohoto druhu příležitostí podílet se na komunitní spolupráci v místě, kde pracují.

Pokud jste se letos nestihli zapojit, můžete to napravit příští rok. A jestli jste také darovali jídlo, tak se s námi podělte o své zážitky.

sdílejte:
zobrazit vše

Může se vám také líbit:

Visual Brand Storytelling in Online

Visual Brand Storytelling in Online

On-line brand storytelling je důležitý v každé době ale nyní ještě více.

více
Stories Carved in Wood

Stories Carved in Wood

Whenever Cocooners get an opportunity, they can’t be stopped from crafting beautiful things.

více
Design Sprint Workshop

Design Sprint Workshop

Praktické využití Design Sprintu

více
let's connect
Loading...