Cocoon
Blog
6.6.2017

Jak už to tak po dvaceti letech bývá, přišel čas na změnu. A ne ledajakou. V Cocoonu jsme to vzali pěkně od podlahy. Zamysleli jsme se nad tím, kdo jsme a kam míříme. Našli jsme svoji novou vizi a změnili vizuální identitu. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme si uvědomili, že skutečným smyslem naší práce je inspirovat sebe i okolní svět a mít radost, že můžeme tvořit. Proto se snažíme spolupracovat s kreativními lidmi i firmami, které to vnímají stejně. Kreativita je pro nás jazykem překračujícím hranice států i rodné řeči, ale abychom se domluvili mezi sebou i s klienty, používáme především angličtinu. Pracujeme na všem spolu, kooperujeme, proto jsme CO (anglické společně) rovnou zvýraznili. Tak co, LET'S CO?

 

LET'S CO GENERATOR

Baví nás tvořit společně. Takže jsme vymysleli interaktivní platformu Let’s CO, kde si může kdokoliv kdykoliv i odkudkoliv jen tak pro radost kreativně pohrát. Přidejte se i vy: www.cocoon.cz/letsco

 

 

LET'S CO VIDEO

Cocoonu představivost rozhodně neschází. A protože nám na výsledku záleží a chceme, aby dobře odvedená práce jaksepatří vypadala a působila, připravili jsme video, které naši snahu o Let’s Co vysvětluje. Doufáme, že se vám bude líbit.

 

tagy: visual identity byznys inovace cocoon
sdílejte:
zobrazit vše

Může se vám také líbit:

Vylepšená realita

Vylepšená realita

Virtuální a rozšířená realita neznají téměř žádné limity a zároveň mají neomezené množství využití.

více
Staropramen sítotiskem

Staropramen sítotiskem

Některé designy si zaslouží víc než být jen obal

více
Identita pro Mladé Vinaře

Identita pro Mladé Vinaře

Chcete-li vyrobit dobré víno, musíte pochopit roli stáří.

více
let's connect
Loading...